درباره ما

شرکت گلپا صنعت ایرانیان با بیش از سه دهه فعالیت در تولید قطعات، ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی مطابق با استاندارد‌های روز و با بکارگیری مرغوب‌ترین مواد اولیه، تکنولوژی و دانش علمی روز، تجربه‌های صنعتی و همچنین کادری متخصص و پرتلاش، سعی در ارائه‌ی بهترین محصولات به شما کشاورزان و همکاران عزیز و محترم را داشته است.

گلپا صنعت همواره برای تولید محصولاتی با کیفیت‌تر و به روزتر در حال تلاش و کوشش بوده تا بتواند گامی در سربلندی و پیشرفت کشورمان و همچنین رفاه و آسایش کشاورزان و مشتریان خود بردارد.

شرکت گلپا صنعت دارای تاییدیه تست و استاندارد از مرکز آزمون کرج می‌باشد و آمادگی تامین خدمات پس از فروش و صدور فاکتور جهت تسهیلات بانکی را دارد.

در این راستا برای آگاهی و شناخت کامل شما سروران گرامی با تنوع محصولات این شرکت و دسترسی آسان برای خرید، کانال تخصصی گلپا صنعت ایرانیان راه اندازی شده‌است. همچنین شما دوستان عزیز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود بر روی سایت، از طریق تماس تلفنی، ایمیل و یا شبکه های مجازی ما را در ساخت و تولید محصولات باکیفیت‌تر و بهتر یاری نموده و انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.