»  بیشتر بدانید   »   با انواع سمپاش های بالدار شرکت گلپاصنعت ایرانیان بیشتر آشنا شوید

با انواع سمپاش های بالدار شرکت گلپاصنعت ایرانیان بیشتر آشنا شوید

به طور کلی سمپاش های بالدار این شرکت، به دو دسته ی سمپاش بالدار مکانیکی و بالدار هیدرولیکی تقسیم می شوند. ظرفیت مخزن سمپاش های هیدرولیکی این شرکت شامل ۶۰۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ لیتر می باشد. و سمپاش های مکانیکی نیز شامل مخزن هایی با ظرفیت های ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰ و ۱۰۰۰ لیتر می باشند.

سمپاش های بالدار شرکت گلپا صنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا دارای دو نوع کششی و سوار شونده می باشند. نوع سوار شونده، روی نقطه های اتصال تراکتور وصل می شود و بازوهای هیدرولیکی تراکتور آن را حمل می کنند. نوع کششی نیز دارای چرخ بوده و پس از اتصال به تراکتور به وسیله ی تراکتور کشیده می شود.

ویژگی های انواع سمپاش های بالدار شرکت گلپاصنعت ایرانیان:

سمپاش کششی بالدار تمام هیدرولیک:

بال های ۱۸ متری این سمپاش به صورت هیدرولیکی باز و بسته شده و تا ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر تنظیم می شوند. این سمپاش بهترین نوع در زمینه پاشش یکنواخت محلول سم با عرض پاشش ۲۵ متر می باشد. شاسی این سمپاش، دو نقطه ی استاندارد برای وصل شدن به تراکتور برای فرمان پذیری بهتر، اکسل فنردار چرخ برای تنظیم عمودی در ۳ حالت تا ارتفاع ۱۸ متر و تنظیم افقی در ۵ حالت، لاستیک های پهن ترک و گلگیرهای کامیونت می باشد. این نوع قابلیت نصب ۴ نوع پمپ برتولینی Poly 2150 ایتالیا، برتولینی pps100 ایتالیا، کومت 121 ایتالیا و کومت 145 ایتالیا را دارد.

سمپاش کششی بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 1000 و 2000 لیتری کششی بالدار تمام هیدرولیک

سمپاش سوار شونده بالدار نیمه هیدرولیک:

این سمپاش قابلیت نصب دو نوع بال نیمه هیدرولیک یکی با طول ۱۶ متر و عرض پاشش ۲۲ متر و دیگری با طول ۱۹ متر و عرض پاشش ۲۶ متر می باشد. همچنین دارای شاسی سوار شونده محکم، با قفل خودکار و چرخ فولادی و قرقره جمع کننده ی شلنگ می باشد. این نوع قابلیت نصب ۳ نوع پمپ 96 ترک، برتولینی POLY 2150 ایتالیا و برتولینی pps100 ایتالیا را دارد.

سمپاش سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

سمپاش سوار شونده بالدار تمام هیدرولیک:

این نوع دارای سیستم هیدرولیکی برای تعلیق، باز و بسته شدن بال های ۱۸ متری با شلنگ های ۵ لایه نخ دار و قطر ۱۵ میلی متر و همچنین عرض پاشش ۲۵ متر می باشد. شاسی این سمپاش مستحکم، با قفل خودکار و چرخ های فولادی و همچنین شلنگی ۵ لایه با قرقره جمع کننده شلنگ می باشد. این نوع قابلیت نصب ۶ نوع پمپ 96 ترک، برتولینی Poly 2150 ایتالیا، برتولینی pps100 ایتالیا، کومت 121 ایتالیا و کومت 145 ایتالیا را دارد.

سمپاش سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک

سمپاش سوار شونده گلدونی بالدار مکانیکی:

ارتفاع این نوع به صورت مکانیکی تنظیم شده و شاسی آن چرخدار و استاندارد بوده و به آسانی به انواع تراکتور ها متصل می گردد. این نوع قابلیت نصب ۳ نوع پمپ برتولینی ۵۳۰ ایتالیا، دیافراگمی ۷۱ ترک و پیستونی ۴۵ چین را دارد.

سمپاش سوارشونده گلدونی بالدار مکانیکی
سمپاش 200 لیتری سوارشونده گلدونی بالدار مکانیکی

سمپاش سوار شونده بالدار مکانیکی:

در این نوع سمپاش می توان بال های ۱۰، ۱۲ یا ۱۴ متری نصب کرد. این سمپاش ها همچنین قابلیت نصب ۵ نوع پمپ دیافراگمی برتولینی 530 ایتالیا، پمپ دیافراگمی71 ترک، پمپ دیافراگمی 96 ترک، پمپ دیافراگمی برتولینی poly 2150 ایتالیا و پمپ برتولینی PPS100 ایتالیا را دارند. ارتفاع بال این نوع نیز به صورت مکانیکی تنظیم شده و شاسی آن دارای چرخ فولادی می باشد.

سمپاش سوارشونده بالدار مکانیکی
سمپاش 400 و 600 لیتری سوارشونده بالدار مکانیکی

مشتریان برای خرید سمپاش می توانند به سایت گلپاصنعت ایرانیان مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *