»  بیشتر بدانید   »   برای خرید سمپاش بوم دار چه نکاتی را باید بدانیم؟

برای خرید سمپاش بوم دار چه نکاتی را باید بدانیم؟

سمپاش بوم دار چیست؟

سمپاش بوم دار می تواند به شکل یکنواخت و در سطح بزرگی، سمپاشی مزرعه را انجام دهد. سم به شکل اسپری وارد زمین می شود و در مدت کوتاهی می توانید سمپاشی مزرعه خود را به انتها برسانید. این وسیله مخزنی با حجم 600 تا 2000 لیتر دارد. میله ای که در این سمپاش مورد استفاده قرار می گیرد را بوم می‌گویند که طولی در حدود 8 تا 60 متر دارد. سمپاش بوم دار بسیار کاربردی بوده و فروش خوبی دارد.

سمپاش سوارشونده بالدار مکانیکی
سمپاش 400 و 600 لیتری سوارشونده بالدار مکانیکی

قسمت های مختلف سمپاش ها

سمپاش بوم دار قسمت های مختلفی دارد. قبل از خرید سمپاش بهتر است با قسمت های مختلف آن آشنا شوید. همه سمپاش ها به طور معمول از قسمت های یکسانی تشکیل شده اند که شامل موارد زیر است:

. مخزن ( محل نگهداری سم است)

. لوله ها و اتصالات

. منبع انرژی سمپاش که می تواند تراکتور باشد یا حتی انواع موتورها

. پمپ ( محلول سم را به گردش درآورده و به نازل می رساند)

. نازل ( وظیفه اسپری کردن و پاشش سم بر روی مزرعه را بر عهده دارند)

. بوم ( میله بلند افقی از مواد ضدزنگ که نازل ها را حمل می کند)

. صافی (فیلتری برای جداسازی ذرات خارجی موجود در سم است)

خرید سمپاش بوم دار

برای خرید سمپاش باید نکاتی را هم مورد توجه قرار دهید. حتما باید بدانید که مخزن سمپاش از چه جنسی است. بهترین جنس پلی اتیلن است. با دیواره های قوی و ضخیم. با توجه به عرض زمین و محصولی که قرار است سمپاشی شود، طول بوم را در نظر بگیرید. بهترین نوع سمپاش پشت تراکتوری یا همان بوم دار، دارای همزن هیدرولیکی است. در هنگام خرید سمپاش بهتر است همزن دار را انتخاب کنید. بهترین نازل، آن است که از نوع صافی سوپاپ دار باشد. حجم مخزن را با توجه به مساحت زمین خود انتخاب کنید. به فاصله نازل های روی بوم توجه کنید تا فاصله ها یکسان و دقیق باشد. کیفیت و کارایی سمپاش را در نظر داشته باشید.

 

قیمت سمپاش پشت تراکتوری

قیمت سمپاش را می توانید از شرکت گلپا صنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا  استعلام کنید. این شرکت به دلیل سابقه خوب و طولانی که در تولید و فروش انواع ادوات کشاورزی از جمله سمپاش بوم دار دارد، می تواند بهترین قیمت حال حاضر در بازار را به شما پیشنهاد دهد. این شرکت تولیدکننده انواع سمپاش ها می باشد و خرید مستقیم از این شرکت صنعتی می تواند بسیار اقتصادی باشد. محصولات گلپا صنعت ایرانیان حتی قابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *