»  بیشتر بدانید   »   کدام سمپاش کشاورزی برای مناطق بادخیز مناسب است؟

کدام سمپاش کشاورزی برای مناطق بادخیز مناسب است؟

سمپاش کشاورزی از دیرباز و با صنعتی شدن روند کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های مورد نیاز کشاورزان و مزرعه داران به شمار می رود. هر چند با گذشت زمان انواع سمپاش کشاورزی نیز دچار تغییر و تحول گردیده است. به خاطر داشته باشید در درجه نخست شناخت سمپاش مورد نظرتان از اهمیت خاصی برخوردار است. فراموش نکنید از انواع سمپاش کشاورزی در شرایط اقلیمی متفاوتی می توان استفاده کرد. به عنوان مثال از انواع سمپاش بالدار و نوع مکانیکی آن  می توان در مناطقی که به اصطلاح بادخیز هستند استفاده کرد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا عمده دلایل استفاده از انواع سمپاش بالدار را در مزارع و زمین های کشاورزی مناطق بادخیز بیشتر برای شما تشریح کنیم.

دلایل استفاده از سمپاش کشاورزی بالدار در مناطق بادخیز

انواع سمپاش کشاورزی بالدار در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که عملیات سمپاشی توسط سایر دستگاه های سمپاشی عملا میسر نباشد. زمانی می توان به طور موثر و مفید از عملیات سمپاشی بهره مند گردید که پاشش انواع سموم به طور یکنواخت و همگن صورت گیرد. در شرایطی که وسعت زمین کشاورزی مورد نظر بیشتر از حد معمول بوده و وزش باد مانع سمپاشی شود. به نحوی که امکان داشته باشد وزش باد سموم را به سمت فرد سمپاش برده یا مانع رسیدن آفت کش ها و سموم به گیاهان و درختان شود از سمپاش کشاورزی بالدار  استفاده می شود. در مناطقی که بادخیز هستند این نوع سمپاش با مسدود کردن راه های نفوذ باد از یک سو و همچنین تولید لایه هایی نازک از هوا مانع انحراف مسیر پاشش سموم می شوند.

برخی از مهمترین دلایل استفاده از انواع سمپاش کشاورزی بالدار

  • قابلیت حمل توسط انواع تراکتور و دارای شاسی قابل اتصال به وسایل نقلیه دیگر
  • قابليت نصب پمپ دیافراگمی محصول کشور ترکیه و ایتالیا
  • طول بوم سمپاش ۱۸ متر و عرض پاشش ۲۸ متر با احتساب نازل انتهايي XT024 و با نازل انتهايي دو افشانه ترك ٢٥ متر استفاده آسان از انواع سمپاش بالدار
  • مخزن سم پلی اتیلن با ظرفیت های ۸۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری، مخزن شست و شوی سیستم و شست و شوی دستامکان تنظیم ارتفاع انواع بوم نصب شونده
  • دارا بودن شیرهای خروجی مجزا(شیرهای سه گانه و بیشتر)
  • مقرون به صرفه بودن خرید انواع سمپاش کشاورزی بالدار
  • دارای شیلنگ، لانس و قرقره شیلنگ جمع کن تک
سمپاش
سمپاش بالدار تمام هیدرولیک 800 لیتری

گلپا صنعت ایرانیان

بخش عمده سمپاش هایی که هم اکنون در بازار وجود دارند توسط شرکت گلپا صنعت ایرانیان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ادوات و تجهیزات کشاورزی در طرح ها و مدل های مختلفی تولید و عرضه می شوند.  توصیه می کنیم در صورتی که قصد خرید انواع سمپاش بالدار کشاورزی را دارید پس از تماس با کارشناسان فروش هم اکنون این محصول را از گلپا صنعت ایرانیان سفارش داده و با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت