»  بیشتر بدانید   »   بهترین سمپاش کشاورزی برای از بین بردن آفات مزارع کدام است؟

بهترین سمپاش کشاورزی برای از بین بردن آفات مزارع کدام است؟

سمپاش کشاورزی و انتخاب آن یکی از دغدغه های کشاورزان و مزرعه داران نوپا به شمار می رود. هر چند در ظاهر چنین کاری بسیار ساده به نظر می رسد. با این وجود لازم است تا در این زمینه اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. این کار موجب می شود تا بتوانید در زمان خرید انواع سمپاش کشاورزی دچار تردید نشوید و بهترین سمپاش های موجود از جمله سمپاش های توربولاینر را خریداری نمایید. البته در صورتی که در این زمینه اطلاعات کافی ندارید بهتر است این کار را به مشاوران و کارشناسان فروش در این حوزه بسپارید. پیشنهاد ما خرید انواع سمپاش کشاورزی از شرکت گلپا صنعت ایرانیان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و پخش انواع تجهیزات و ادوات کشاورزی در کشور می باشد.

درباره انواع سمپاش کشاورزی و زراعی توربولاینر بیشتر بدانید

سمپاش کشاورزی را می توانید با در نظر گرفتن وسعت زمین مورد نظر و سطح توقعاتی که از یک دستگاه سمپاشی دارید تهیه کنید. با این وجود این دو عامل به تنهایی نمی تواند در این زمینه تعیین کننده نهایی باشند. یکی از بهترین سمپاش هایی که امروزه مورد توجه بسیاری از کشاورزان قرار گرفته است انواع سمپاش توربولاینر می باشد. این نوع سمپاش بیشتر در مزارعی که دارای وسعت زیادی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. سمپاش های زراعی توربولاینر از پمپ های دیافراگمی برخوردار بوده . سمپاش توربولاینر قادر است عمل پاشش حجم معینی از انواع آفت کش ها و سموم داخل مخزن را به سرعت و با دقت بالایی از طریق لانس های مشهور به لانس های بارانی را انجام دهد.

استفاده از سمپاش توربولاینر می تواند فواید زیر را برای صاحبان مزارع در پی داشته باشد:

  • سرعت عمل در پاشش سموم و دقت بالای دستگاه سمپاش توربولاینر
  • کارایی فوق العاده و بازدهی بالا و عدم اتلاف انرژی و زمان
  • عدم از بین رفتن محصولات یا گیاهان در مزارع
  • یکنواختی پاشش و منظم بودن روند سمپاشی در مزارع گسترده

سمپاش های توربولاینر به دو نوع سمپاش کشاورزی زیر تقسیم می شوند:

  • توربولاینر سوار شونده که می توان آن را در پشت تراکتور حمل و نصب کرد و از طریق فن های قوی سموم را به طرف گیاهان پرتاب می نمایند.
سمپاش توربولاینر سوارشونده
سمپاش توربولاینر سوارشونده
  • توربولاینر کشنده که به صورت یدک کش به پشت تراکتور یا وسیله نقلیه متصل می شود و به منظور سمپاشی در مزارع با وسعت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
سمپاش
سمپاش توربولاینر کششی

فراموش نکنید شما در هر نقطه از کشور که باشید می توانید با بازدید از وب سایت شرکت گلپا صنعت ایرانیان و تماس با کارشناسان فروش این محصولات انواع سمپاش کشاورزی و سایر تجهیزات را خریداری نموده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *