»  بیشتر بدانید   »   راهنمای خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک

راهنمای خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک

خرید سمپاس با بهترین عملکرد از مهم ترین و ضروری ترین ملزومات در صنعت کشاورزی به شمار می آید. ب کشاورزان بدون دست و پنجه نرم کردن با انواع و اقسام آفات نمی توانند محصولاتی با بهترین کیفیت ممکن را پرورش بدهند. عرضه محصولات مرغوب تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که مبارزه تولید کنندگان محصولات کشاورزی با آفات، علف های هرز، حشرات مزاحم و بیماری های گیاهی موفقیت آمیز باشد. خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک بهترین گزینه در این زمینه خواهد بود.

خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک با بهترین کیفیت

سمپاش نیمه هیدرولیک تمام ویژگی های لازم برای انجام فرایند سمپاشی محصولات کشاورزی با بالاترین میزان بهره وری را دارد. اما در زمان خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک باید به خصوصیت هایی که در ساختار آن وجود دارد، توجه کنید. برخی از مهم ترین خصوصیت ها عبارت هستند از:

جنس شاسی دستگاه و استحکام آن

شاسی دستگاه باید از استحکام بالا برخوردار باشد تا در حین کار کردن دچار مشکل نشود. علاوه بر این پوشش دهی شاسی باید به گونه ای باشد که باعث دوام بالای آن شود و از خراب شدن آن جلوگیری کند.

میزان پاشش سمپاش

میزان پاشش یکی دیگر از موارد بسیار مهمی است که در زمان خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک باید به آن توجه کنید. طول پاشش و قدرت آن باید به صورتی باشد که نتیجه نهایی سمپاشی از بین رفتن آفات بدون آسیب زدن به محصولات محقق شود. به همین دلیل پاشش سمپاشی را که در نظر دارید تهیه کنید، باید از 3 نظر مورد بررسی قرار دهید:

  • یکنواختی در پاشش محلول سم
  • پوشش کامل سطح محصولات
  • عدم آسیب زدن به محصولات

اندازه بال

اندازه بال سمپاش باید به گونه ای باشد که محصولات حین سمپاشی آسیب نبینند.

جنس و گنجایش مخزن سمپاش

علاوه بر این که باید جنس مخزن سم از کیفیت لازم برخوردار باشد، گنجایش یا ظرفیت آن نیز باید تأمین کننده میزان نیاز شما باشد.

چرخ فولادی

داشتن چرخ های فولادی بسیار محکم و در عین حال روان یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای خرید سمپاش نیمه هیدرولیک محسوب می شود.

خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک با قیمت عالی

سمپاش نیمه هیدرولیک متعلق به شرکت گلپا صنعت ایرانیان به دلیل برخوردار بودن از تمام خصوصیت های ممتاز، یک سمپاش بالدار فوق العاده با کیفیت است. به صورتی که می تواند تمام توانمندی های ذکر شده را برای شما داشته باشد. البته یک نکته مهم نیز در رابطه با خرید سمپاش بالدار وجود دارد.

سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 600 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

خرید سمپاش از شرکت گلپاصنعت ایرانیان 

هر چند که داشتن یک سمپاش با کیفیت بسیار مهم است اما قیمت سمپاش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که به هر اندازه هزینه ها کم تر باشد میزان سوددهی فعالیت کشاورزی و باغداری بیش تر خواهد شد. به همین دلیل خرید سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک از مراکزی نظیر گلپاصنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا بهترین گزینه محسوب می شود. به دلیل این که این مجموعه ها به عنوان یک تولید کننده معتبر علاوه بر ارائه بهترین سمپاش، آن ها را با قیمتی مناسب نیز به فروش می رسانند.

سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت