»  بیشتر بدانید   »   راهنمای خرید سمپاش تمام هیدرولیک بالدار

راهنمای خرید سمپاش تمام هیدرولیک بالدار

خوشبختانه در سال های اخیر شاهد ورود تجهیزات پیشرفته در صنعت کشاورزی بوده ایم یکی از این تجهیزات پرکاربرد سمپاش تمام هیدرولیک بالدار است که به دلیل مشخصه های بارزی که دارد توانسته با صرفه جویی در زمان و مصرف سموم یا مکمل های غذایی مورد نیاز گیاه کمک شایانی به کیفیت محصولات تولیدی کند.

مهمترین مشخصه های سمپاش تمام هیدرولیک بالدار

  • مجهز به سیستم تعلیق و سیستم تعادل بال
  • تنظیم ارتفاع بال سمپاش از سطح محصول به صورت  تمام هیدرولیکی تا 120 سانتی متر
  • مقاوم در برابر اشعه آفتاب و شست و شو
  • مجهز به درب سوپاپ دار
  • عرض پاشش آن 25 متر
  • دارای ظرفیت متنوع مخزن 1000-2000 لیتر و 800-1000 لیتر
  • شیر کنترل این دستگاه دارای 5 خروجی است. هر چند که ویژگی های این دستگاه بسیار فراتر از موارد گفته شده است اما برای اطلاع از سایر مشخصه های این دستگاه پرکاربرد می توان به سایت شرکت گلپا صنعت ایرانیان مراجعه و از مشخصه ها و مزایای این دستگاه اطلاعات کافی بدست آورد.
سمپاش سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک

نکات مهم در خرید سمپاش بالدار 

با توجه به بالا بودن قیمت سمپاش ها و کاربرد بسیار زیادی که در صنعت کشاورزی دارند باید در خرید آن دقت کافی را داشت و از مراکز معتبر که به صورت کاملا تخصصی فروش تجهیزات کشاورزی را انجام میدهند خرید صورت گیرد یکی از این فروشگاه های معتبر در این زمینه شرکت گلپا صنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا است که تنوع بالایی از تجهیزات و سمپاش ها را دارند و بسته به نوع محصول، وسعت زمین و … می توان سمپاش مورد نیاز خود را تهیه و با اطمینان خاطر مورد استفاده قرار داد.

در صورتی که مزارع با حمله آفات و یا انواع بیماری ها روبرو شود با استفاده از سمپاش زراعی تمام هیدرولیک بالدار می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی به صورت کاملا یکنواخت تمام سطح مزارع را سمپاشی کرد و در مدت زمان کمی جلوی خسارات ناشی از بروز این عوامل را گرفت و با توجه به یکنواخت بودن نوع پاشش این دستگاه کیفیت محصولات تولیدی هم بالا می رود. یکی دیگر از مزایای استفاده از این دستگاه عدم آسیب زدن این دستگاه  به محصولات است زیرا برخلاف سمپاش های تراکتوری و … این سمپاش بالدار است و طول بال پاشش آن در حدود 18 متر است. هزینه این دستگاه در قبال کارایی که دارد بسیار به صرفه می باشد.

سمپاش کششی بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 1000 و 2000 لیتری کششی بالدار تمام هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *