»  بیشتر بدانید   »   سمپاشی مزارع وسیع به وسیله سمپاش بومدار چه مزایایی به همراه دارد؟

سمپاشی مزارع وسیع به وسیله سمپاش بومدار چه مزایایی به همراه دارد؟

سمپاش بومدار چیست؟

در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران به تولید و فروش انواع سمپاش ها از جمله سمپاش بومدار می پردازند.سمپاش بومدار به عنوان یکی از پر فروش ترین سمپاش ها در سراسر کشور ایران شناخته می شود و طرفداران زیادی را دارد. این محصول دارای یک محفظه پلی اتیلنی بوده و در برابر انواع سموم شیمیایی نیز مقاوم است.

علت نام گذاری این محصول به سمپاش بومدار به دلیل وجود یک میله می باشد. در واقع وظیفه اصلی این میله پخش کردن سم می باشد.

سمپاش بالدار
سمپاش های بوم دار

مزایای استفاده از سمپاش بومدار

سمپاش بومدار در واقع به عنوان یکی سمپاش مکانیکی نیز شناخته می شود و شباهت هایی را با این مدل از سمپاش ها دارد. اما علاوه بر وجود شباهت های مختلف مزیت های زیادی نیز در سمپاشی به روش بومدار به چشم می خورد.

از مزیت های این مدل از سمپاش ها این مسئله است که برای مانور کاری بسیار آسان تر می باشد.

مسئله بعدی که بسیاری از ایرانیان به آن دقت دارند، هزینه تعمیر و نگهداری کمتری را دارد.

پاشش بسیار دقیق سم و همچنین کاربری بسیار آسان جزء مزیت های دیگر این محصول شناخته می شود.

یکی از مسائل دیگر نیز وجود مخزن در ابعاد های مختلف می باشد که کار شما را در حین خرید راحت می کند. همچنین اگر باد وجود داشته باشد امکان سمپاشی برای شما فراهم است.

سمپاش بالدار مکانیکی
سمپاش 400 و 600 لیتری سوارشونده بالدار مکانیکی

شرکت گلپا صنعت ایرانیان

امروزه مراکز و شرکت های بسیار زیادی در تمامی نقاط کشور ایران به تولید و توزیع انواع سمپاش های سوارشونده و کششی از روش های گوناگون می پردازند. توجه داشته باشید هر یک از این مراکز روش های خاصی را برای فروش محصولات خود ارائه می دهند. علاوه بر این موضوع قیمت سمپاش تمامی شرکت ها یکسان نیست از این رو باید در انتخاب شرکت مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید.

اما در این بین شرکت گلپا صنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا به عنوان یکی از بهترین و برترین شرکت های ارائه دهنده سمپاش شناخته می شود. این شرکت در سال های اخیر توانسته است موفقیت های عظیمی را در حوزه ارائه سمپاش بوم دار به دست آورد. این موضوع نیز تاثیر مستقیمی در محبوبیت این شرکت داشته است. همچنین ارائه قیمت های مقرون به صرفه و محصولاتی با کیفیت از ویژگی های اصلی این شرکت می باشد. بدین ترتیب شما می توانید از این پس برای خرید سمپاش بومدار به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.

سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 600 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *