»  بیشتر بدانید   »   سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک چه ویژگی هایی دارد؟

سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک چه ویژگی هایی دارد؟

سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک یکی از بهترین نوع سمپاش ها به شمار می آید. چرا که با داشتن خصوصیت های ممتاز خود مزیت های فراوانی در استفاده کردن از آن وجود دارد.  از پوشش دهی بسیار عالی گرفته تا عملکرد فوق العاده بهینه در طول عمل سمپاشی. سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک هیچ نوع آسیبی به محصولات نمی زند و به خوبی در برابر آفات از محصولات حفاظت می کند.

خرید سمپاش

خرید سمپاش یکی از ملزومات در صنعت کشاورزی به شمار می آید. بنابراین منطقی ترین راه برای بهره وری بهتر در تولید محصولات کشاورزی استفاده از بهترین سمپاش ها خواهد بود. یعنی سمپاش هایی که بیش ترین بازدهی را در عملکرد خود دارا باشند. سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک یکی از بهترین ها در این زمینه محسوب می شود. چرا که با داشتن خصوصیت های ممتاز خود مزیت های فراوانی در استفاده کردن از آن وجود دارد.

 

مزایای سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک

خصوصیت های بسیار ممتاز موجود در سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک آن را به عنوان بهترین سمپاش برای کشاورزی قرار داده است. همین ویژگی های ممتاز باعث شده است تا این سمپاش با کیفیت متعلق به شرکت گلپا صنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا دارای مزیت های بسیار زیادی باشد. از بی شمار مزیت های این نوع سمپاش می توان به سه مورد شاخص زیر اشاره کرد:

یکنواختی در پاشش محلول سم توسط سمپاش

زمانی که پاشش محلول سم به صورت یکنواخت انجام شود، نتایج فوق العاده مهم زیر به دست خواهد آمد:

  • سم مورد نیاز برای اثرگذاری مناسب به تمام قسمت های محصولات می رسد.
  • هیچ بخشی از مزرعه و یا باغ بدون سم پاشی باقی نخواهد ماند.
  • میزان سم رسیده به محصولات کاملاً اندازه خواهد بود. یعنی هیچ یک از محصولات و هیچ بخشی از یک محصول خاص، محلول سم را کم تر و یا بیش تر از اندازه لازم دریافت نخواهد کرد.
سمپاش سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 600 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

پوشش دهی کامل سطح محصولات

فایده پوشش دهی کامل سطح محصولات با سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک این است که آفات احتمالی به طور کلی نابود خواهند شد. به عنوان مثال، تصور کنید لارو آفت روی بخش هایی از گیاه وجود داشته باشد. چنانچه پوشش دهی محلول سم کامل نباشد، برخی از سطوح گیاه بدون سم باقی مانده، امکان طی شدن دوره کامل زندگی آفت فراهم می شود. به این ترتیب، تمام هزینه ها و زحمات از بین خواهد رفت.

عدم آسیب زدن به محصولات کشاورزی

تجمع محلول سم در بخشی از گیاه می تواند به محصولات آسیب برساند. پاشش محلول سم به صورت تنظیم نشده و با قدرت زیاد نیز باعث خراب شدن محصول خواهد شد. این دو مورد به هیچ وجه در زمان استفاده از سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک اتفاق نخواهد افتاد. چرا که اندازه قطرات، قدرت پاشش و میزان پوشش دهی محلول سم توسط این دستگاه کاملاً دقیق و حساب شده انجام می شود.

علاوه بر این، ارتفاع بال این سمپاش به صورت هیدرولیکی قابل تنظیم است. بنابراین دارای فاصله مناسب از سطح محصول خواهد بود. به صورتی که هیچ آسیبی متوجه محصولات نخواهد شد.

سمپاش سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *