»  بیشتر بدانید   »   سمپاش توربینی زراعی شامل چه قسمت هایی می باشد؟

سمپاش توربینی زراعی شامل چه قسمت هایی می باشد؟

سمپاش توربینی زراعی ، برای سمپاشی مزارع و باغات مورد استفاده قرار می گیرد. سمپاش توربینی زراعی، دارای یک یا چند، پمپ پیستونی است. این پمپ، محلولی را که حاوی سم، است؛ به طرف نازل ها هدایت می کند. سپس قطره های سم، به وسیله ی یک فن پروانه ای، به بیرون پرتاب می شوند. قدرت پرتاب این قطره ها، بستگی به اندازه ی پروانه ی فن دارد. یکی از اجزای این سمپاش ها مخزن پلی اتیلن مقاوم به سم های شیمیایی است؛ که می تواند ظرفیت های مختلفی از ۸۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر داشته باشد. دیگر قسمت های تشکیل دهنده این سمپاش عبارتند از: شاسی، لوله های منتقل کننده سم، شیر کنترل، فیلتر، گان و آرایه نازل.

آرایه نازل این سمپاش ها می تواند، به سه شکل دایره، دو نیم دایره و خطی باشد. ارتفاع و زاویه این آرایه قابل تنظیم است. نوع خطی این آرایه ها می تواند؛ سطح وسیع تری را سم پاشی کند.

مزایای استفاده از سمپاش توربینی زراعی:

یکی از مزایای اصلی این سمپاش ها این است؛ که باعث صرفه جویی، در میزان حجم سم مصرفی و آب مورد استفاده می شوند. در نتیجه باعث صرفه جویی در هزینه های مصرفی برای عملیات سمپاشی می شوند. از مزایای دیگر این سمپاش ها این است؛ که سم را به صورت یکنواخت و منظم به همه ی قسمت های زمین منتقل می کنند. در نتیجه باعث کاهش موثر آفات می شوند. سرعت کار این سمپاش ها نسبت به انواع دیگر آن بالاتر می باشد. این نوع سمپاش باعث می شود؛ که رشد علف های هرز به کم ترین مقدار کاهش پیدا کند. به وسیله ی سمپاش توربینی می توان، از جهت های مختلف مانند بالا به پایین مزرعه، پایین به بالا و یا کناره ها، عملیات سمپاشی را انجام داد. این سمپاش ها، همچنین این قابلیت را دارند که سم پاشی را به شکل نواری انجام دهند. فیلتر این سمپاش بسیار کارآمد است؛ و از آسیب رسیدن به پمپ و نازل جلوگیری می کند.

سمپاش کششی توربولاینر
سمپاش 1000 و 2000 لیتری کششی توربولاینر فن 500

خرید سمپاش کشاورزی:

از آن جا که سمپاشی برای حفظ مزارع از آفات، قارچ ها و حشرات، اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین این کار باید با روش های اصولی و درست انجام شود. برای انجام این کار، یک سمپاش کشاورزی کارآمد، بسیار کمک کننده است. برای خرید سمپاش های کشاورزی، فروشگاه های بسیاری وجود دارند. یکی از فروشگاه هایی که کار آن تولید ادوات کشاورزی باکیفیت است؛ شرکت گلپا صنعت ایرانیان است.

سمپاش سوارشونده توربولاینر
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده توربولاینر فن 500

 

شرکت گلپاصنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا بهترین و جدیدترین مدل های سم پاش را با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. مشتریان می توانند از طریق شماره های تماس که در وب سایت این شرکت قرار گرفته است با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنند و مشاوره های لازم را درباره ی خرید سمپاش بگیرند. و متناسب با نیاز خود، سمپاش مناسب را سفارش داده و در مدت زمان کوتاهی آن را تحویل بگیرند.

سمپاش کششی توربولاینر
سمپاش 1000 و 2000 لیتری کششی توربولاینر فن 550

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت