»  بیشتر بدانید   »   سمپاش های پشت تراکتوری چه ویژگی هایی دارند ؟

سمپاش های پشت تراکتوری چه ویژگی هایی دارند ؟

خرید سمپاش کشاورزی و انتخاب آن دو مقوله کاملا مرتبط با هم هستند. امروزه کشاورزان با مدرنیزه شدن روند صنعت کشاورزی سعی در تطبیق و روزآمد کردن تجهیزات خودشان با این روند دارند. از همین رو خرید سمپاش مناسب که دارای کیفیت و استحکام مناسبی بوده و  از طرفی عمر مفید بالایی داشته باشد یکی از نیازهای اساسی کشاورزان به شمار می رود. انواع سمپاش های پشت تراکتوری موجود در بازار به دو دسته هستند که عبارتند از:

  • سمپاش پشت تراکتوری سوار شونده که به صورت اتصال سه نقطه به تراکتور متصل شده و جای می گیرند.

 

سمپاش
سمپاش پشت تراکتوری اتومایزر سوارشونده
  • انواع سمپاش پشت تراکتوری کشنده که دارای چرخ بوده و در پشت تراکتور متصل شده و کشیده می شوند.

 

سمپاش
سمپاش پشت تراکتوری اتومایزر خطی کششی

هر یک از این دو نوع سمپاش دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که گلپا صنعت ایرانیان به عنوان برند برتر در زمینه تولید و ادوات کشاورزی توانسته است در این زمینه گام های بلندی بردارد.

مزیت های خرید سمپاشهای پشت تراکتوری

خرید سمپاش پشت تراکتوری توسط کشاورزانی که دارای مزارع و زمین های گسترده ای هستند صورت می گیرد. در واقع کاربردهای هر یک از این دو نوع سمپاش نیز منوط به شرایط و وسعت زمین های مورد نظر است. بدین معنی که برای زمین هایی که وسعت بیشتری دارند از سمپاش پشت تراکتوری کشنده و برای سایر زمین ها از سمپاش های پشت تراکتوری سوار شونده استفاده می کنند.

برخی از مهمترین مزیت های استفاده از انواع سمپاش های پشت تراکتوری عبارتند از:

مخازن دارای ظرفیت های متنوع

انواع سمپاش پشت تراکتوری در مخازن دارای ظرفیت های 400  تا 2000 لیتری توسط شرکت گلپا صنعت ایرانیان تولید شده و در بازار عرضه می شوند. ظرفیت های 1000 تا 2000 لیتری در زمره سمپاش های کششی قرار می گیرند.

یکنواخت بودن دامنه پاشش

یکنواختی پاشش سموم موجب می شود تا از هدر رفتن سموم و نیز آسیب دیدن ساقه یا ریشه گیاهان جلوگیری شود. این کار به بازدهی بالای عملیات سمپاشی نیز منجر خواهد شد.

پیشگیری از هزینه های جانبی

سرعت پاشش سموم و عملیات سمپاشی موجب شده است تا خرید سمپاش پشت تراکتوری بر سایر مدل های موجود ترجیح داده شود. از طرفی این کار همچنین هزینه دستمزد نیروی انسانی را نیز تا حدود زیادی کاهش داده است.

دسترسی آسان

شما با خرید انواع سمپاش های پشت تراکتوری  از شرکت گلپا صنعت ایرانیان به طور اختصاصی می توانید این محصولات را در کمترین زمان ممکن و در هر نقطه از کشور که باشید دریافت نمایید.

خرید سمپاش پشت تراکتوری با ضمانت و خدمات پس از فروش

شما با خرید انواع سمپاش های پشت تراکتوری از گلپا صنعت ایرانیان از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر برخوردار خواهید بود. از همین رو می توان این برند را بهترین جایگزین برای سمپاش های خارجی موجود در بازار معرفی کرد. برای خرید انواع سمپاش کشاورزی فقط کافیست با کارشناسان فروش گلپا صنعت ایرانیان  و راه های ارتباطی که در وب سایت این شرکت به آن اشاره شده است مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *