»  بیشتر بدانید   »   سه عامل موثر بر قیمت سمپاش تمام هیدرولیک که بهتر است بدانید

سه عامل موثر بر قیمت سمپاش تمام هیدرولیک که بهتر است بدانید

یکی از مزیت‌ های سمپاش تمام هیدرولیک این است که بیشتر قسمت‌ های آن به‌ صورت هیدرولیکی طراحی و ساخته می‌شود. چون از قسمت بالا سمپاشی می‌کند بیشتر قسمت‌ های مزرعه مورد نظر شما را به‌ طور یکنواخت سمپاشی می‌کنند و به‌ راحتی آفت قابل کنترل می باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سمپاش تمام هیدرولیک

عامل اول –  برند سازنده سمپاش و تاثیر آن بر قیمت

یک جمله بسیار تاثیرگذار درباره برند وجود دارد.« برند آن‌ چیزی است که مشتری می‌خرد اما محصول آن‌ چیزی است که شرکت تولید می‌کند.»

عامل دوم- تأثیرگذاری کشور سازنده در قیمت

سمپاش ها از کشور های آسیای شرقی یا از کشور های اروپایی مانند آلمان و اسپانیا و غیره وارد می‌شوند یا ساخت کشور ایران می‌باشد.

عامل سوم- نوع سمپاش و تاثیر آن بر قیمت

عامل چهارم- کیفیت لانس و شیلنگ و تاثیر آن بر قیمت

کاربر با استفاده از لانس عملیات سمپاشی را انجام می‌دهد. لانس ها دو نوع می باشند:

لانس پلاستیکی

لانس فلزی

سمپاش سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک

سمپاش تمام هیدرولیک

یکی از مزیت‌ های این نوع سمپاش این است که بیشتر قسمت‌ های آن به‌ صورت هیدرولیکی طراحی و ساخته می‌شود. چون از قسمت بالا سمپاشی می‌کند بیشتر قسمت‌ های مزرعه مورد نظر شما را به‌ طور یکنواخت سمپاشی می‌کنند و به‌ راحتی آفت قابل کنترل می باشد.

قبل‌از خرید سمپاش تمام هیدرولیک باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از روش‌ های مبارزه با آفت و علف‌ های هرز مبارزه شیمیایی است. در گذشته انجام چنین کاری بسیار مشکل بود. اما امروزه به دلیل پیشرفتی که در صنعت کشاورزی به وجود آمده مدیریت کنترل آفت نیز سریع ‌تر شده‌ است.

توجه به پمپ سمپاش یکی از فاکتور های اساسی ای می باشد. قبل‌ از خرید سمپاش باید به آن توجه ویژه‌ ای داشت چرا که قدرت پاشش سموم به پمپ، سمپاش تمام هیدرولیک بستگی دارد. یکی از  وظیفه‌ های اساسی آن زمانی مشخص خواهد شد که سموم را به‌ صورت یکنواخت به تمام قسمت های گیاه یا درخت مورد نظر شما خواهد پاشید. کیفیت سمپاش نیز از دیگر فاکتور های مهم قبل خرید بود. در واقع کار با سمپاش غیر استاندارد برای سلامت انسان مضر است به‌ همین‌ جهت خرید سمپاش با کیفیت اهمیت دارد. توجه به حجم مخزن سمپاش یکی دیگر از عواملی است که باید در هنگام خرید سمپاش تمام هیدرولیک به آن توجه کرد.

سمپاش کششی بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 1000 و 2000 لیتری کششی بالدار تمام هیدرولیک

شرکت گلپا صنعت ایرانیان

شرکت گلپا صنعت ایرانیان با برند تجاری شارونا با بیش ‌از سه دهه فعالیت در تولید قطعات، ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی مطابق با استاندارد های روز و با بکارگیری و مرغوب‌ ترین مواد اولیه، تکنولوژی و دانش علم روز، تجربه های صنعتی و همچنین کادری متخصص و پرتلاش، سعی در ارائه بهترین محصولات به بازار می باشد. محصولات این شرکت دارای تأییدیه تست و استاندارد از مرکز آزمون کرج بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *