»  بیشتر بدانید   »   شالیزارها را چه زمانی سمپاشی کنیم ؟

شالیزارها را چه زمانی سمپاشی کنیم ؟

سمپاش کشاورزی توربولاینر به صاحبان شالیزارهای برنج کمک می کند تا در سمپاشی مزارع خود با دقت و سرعت بیشتری عمل کنند. بدین منظور لازم است تا ضمن بهره مندی از سمپاشی شالیزارها زمان مناسب بدین منظور را نیز تشخیص دهند . در مطالب گذشته نکاتی در ارتباط با انتخاب سمپاش مناسب برای سمپاشی شالیزارها و نکاتی در هنگام سمپاشی شالیزارها بیان کردیم . در این مطلب در نظر داریم  اطلاعاتی را در خصوص زمان مناسب برای سمپاشی شالیزارها در اختیار شما قرار دهیم.

بهره مندی از انواع سمپاش کشاورزی مناسب در سمپاشی شالیزارها

سمپاش کشاورزی یکی از تجهیزات ضروری به منظور رفع هر نوع آفت و تقویت محصولات مزارع و شالیزارهای مختلف به شمار می رود. امروزه سمپاش های توربولاینر نقش مهمی در سمپاشی شالیزارها ایفا می کنند. با این وجود نکته مهم دیگری که باید در کنار انتخاب انواع سمپاش کشاورزی در نظر داشته باشید برخورداری از اطلاعات کافی در خصوص زمان و نحوه سمپاشی شالیزارها می باشد. امروزه آفات مختلفی سلامت شالیزارها و به تبع آن انواع برنج را تهدید می کند. سمپاش کشاورزی می تواند در صورتی که از آفت کش های معتبری در ترکیبات سموم دفع آفت نباتی بهره مند باشد زمینه را برای باروری بیشتر شالیزارها فراهم نماید.

زمان مناسب برای سمپاشی شالیزارها

زمانی که در ساقه برنج و جوانه آن منافذی ایجاد شده و شما به انواع فضولات این آفت مواجه شدید بدین معناست که محصول شما آفت زده شده است. بدین منظور اگر شما ساقه برنج را باز کنید یا از هم بشکافید لاروها را مشاهده می کنید. از نظر کارشناسان بهترین زمان برای سمپاشی  در شالیزارها  زمانی است که این آفت بیشتر از 1 تا 3 لارو تکثیر پیدا نکرده است. در مرحله پیش از نشا نیز که تقریبا در نیمه دوم فصل بهار صورت می گیرد . مرحله نخست سمپاشی می تواند به منظور دفع این آفت انجام شود. به نظر می رسد پس از این دوره انجام هر نوع سمپاشی اثر چندانی در از بین رفتن آن نداشته باشد. انواع سم پاش کشاورزی مجهز و روزآمد در حین سمپاشی به شما کمک می کند تا زودتر به مبارزه با آفات مختلفی که محصول شما را تهدید می کنند بپردازید.

انواع سمپاش کشاورزی را از گلپا صنعت ایرانیان بخواهید

شرکت تولیدی گلپا صنعت ایرانیان در مقام تولیدکننده برتر انواع تجهیزات و ادوات کشاورزی توانسته است در طول سالیان اخیر نقش مهمی در ترویج استفاده از تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی از قبیل انواع سم پاش زراعی و سم پاش کشاورزی داشته باشد. شما با خیال راحت می توانید از وب سایت معتبر این شرکت ایرانی بازدید نمایید . محصولات مورد نظر خودتان را سفارش دهید و در صورت نیاز با کارشناسان فروش این شرکت تماس بگیرید.

سمپاش
سمپاش توربولاینر سوارشونده فن 500

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *