»  بیشتر بدانید   »   مقایسه سمپاش کششی اتومایزر ریورس خطی با سمپاش اتومایزر سوارشونده ریورس گلپاصنعت ایرانیان

مقایسه سمپاش کششی اتومایزر ریورس خطی با سمپاش اتومایزر سوارشونده ریورس گلپاصنعت ایرانیان

در خصوص سمپاشی باغات یکی از فاکتور های مهم،کاهش هزینه های ناشی از سمپاشی با حذف نیروی انسانی  و همچنین  کاهش مصرف سم یا کود است . برای سمپاشی باغات وسیع از سمپاش های تراکتوری استفاده می کنند. سمپاش های تراکتوری به دو دسته سمپاش اتومایزر کششی  و سمپاش اتومایزر سوار شونده قابل تقسیم هستند. ما در این پژوهش قصد داریم با معرفی دو نوع از انواع  سمپاش اتومایزر از محصولات شرکت گلپا صنعت ایرانیان در راستای کاهش هزینه های سمپاشی و صرفه جویی از مصرف سم  به شما کمک کنیم با ما همراه باشید.

سمپاش اتومایزر

شاید یکی از دغدغه های بزرگ باغداران، کنترل علف های هرز یا هر نوع آفتی باشد. آفاتی که هر ساله آسیب جدی به درختان وارد می کنند. امروزه پیشرفتی که در زمینه صنعت کشاورزی صورت گرفته آفات نیز به مرحله کنترل سریعتری رسیده اند به طوری که سمپاش های متنوعی تولید شده که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در میان انواع سمپاش های اتومایزر می توان به سمپاش کششی اتومایزر ریورس خطی و سمپاش اتومایزر سوار شونده ریورس اشاره نمود . هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و از آنها می توان برای کنترل آفات استفاده کرد.

تفاوت سمپاش اتومایزر کششی با سمپاش اتومایزر سوارشونده:

برای سمپاشی باغات وسیع از سمپاش های تراکتوری استفاده می کنند. زیرا سمپاش های دستی و کوچک برای حجم وسیع از باغات قابل استفاده نیست.  سمپاش  تراکتوری به دو دسته سمپاش کششی و سمپاش اتومایزر سوار شونده قابل تقسیم هستند.  که این دو سمپاش  علاوه بر تفاوت ظاهری کارایی متفاوتی هم دارند، به طوری که از سمپاش های کششی برای مقیاس های بزرگتر استفاده می کنند.  در مقابل از سمپاش اتومایزر سوارشونده برای مقیاس های کوچکتر استفاده می کنند .

سمپاش کششی اتومایزر ریورس
سمپاش 1000 و 2000 لیتری کششی اتومایزر ریورس

 

به لحاظ ظاهری نیز سمپاش کششی دارای دو چرخ و شاسی بوده که توسط یک نقطه به شفت تراکتور متصل می شود و قابل استفاده برای باغات می باشد.  در مقابل  سمپاش  سوارشونده فاقد چرخ و شاسی می باشد . سمپاش  سوارشونده توسط سه نقطه تعبیه شده در سمپاش به تراکتور متصل می شود. گنجایش این نوع سمپاش از 200 تا 800 لیتر می باشد. برای  جلوگیری و کنترل آفت گلخانه های بزرگ و باغات وسیع  با درختان بلند سمپاش کششی مناسب ترین گزینه است . زیرا به صورت یکنواخت عملیات پاشش سم را انجام میدهد. همچنین  به دلیل سرعت عملیات پاشش، به طور کامل تمام سطوح برگ و ساقه ها را در بر میگیرد و این فرایند با روند سریع تری آفات را کنترل خواهد کرد.

سمپاش سوارشونده اتومایزر ریورس
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده اتومایزر ریورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت
مدت اعتبار لیست قیمت یک هفته می باشد ، جهت اطمینان از قیمت نهایی محصول با شماره 02156234223 تماس حاصل بفرمایید .
محصولات مرتبط