»  بیشتر بدانید   »   نکاتی که قبل از خرید سمپاش پشت تراکتوری باید بدانید

نکاتی که قبل از خرید سمپاش پشت تراکتوری باید بدانید

در مورد سمپاش پشت تراکتوری چه می دانید؟ همان طور که می دانید عملیات سم پاشی و دفع آفات همواره یک مسئله مهم در کشاورزی بوده است. انتخاب نوع وسیله ی سمپاشی نیز یک مسئله مهم است. یکی از گزینه های مناسب برای این فرایند خرید سمپاش پشت تراکتوری است.

خرید سمپاش پشت تراکتوری

اگر قصد خرید سمپاش را دارید بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که سمپاش پشت تراکتوری یکی از بهترین گزینه ها برای کشاورزان است. علی الخصوص زمانی که فعالیت های آن ها در مقیاس بزرگ انجام بگیرد.سمپاش های پشت تراکتوری در دو مدل متفاوت ارائه می شوند.

سمپاش های پشت تراکتوری سوارشونده

سمپاش های سوار شونده دارای چرخ های کوچکی هست که جابه جایی آنها راحت تر انجام شود . سمپاش های پشت تراکتوری سوارشونده از طریق پین های تعبیه شده به بازوهای تراکتور متصل میشود و به این ترتیب فرایند سمپاشی را انجام می دهند. برای جلوگیری از له شدن محصولات کشاورزی در هنگام سمپاشی شرکت گلپاصنعت ایرانیان سمپاش های پشت تراکتوری سوارشونده را به کشاورزان پیشنهاد می دهد.

سمپاش
سمپاش پشت تراکتوری سوارشونده

سمپاش های پشت تراکتوری کششی

نوع دیگر از سمپاش پشت تراکتوری مدل کششی است .سمپاش های کششی نسبت به مدل های سوارشونده از گنجایش بیشتری برخوردار می باشد. جنس سمپاش های پشت تراکتوری را پلی اتیلن انتخاب می کنند.  شرکت گلپاصنعت ایرانیان برای اراضی کشاورزی با مقیاس های بزرگ معمولا سمپاش های پشت تراکتوری کششی را به کشاورزان پیشنهاد می دهد.

سمپاش کششی
سمپاش پشت تراکتوری کششی

یکی از مشکلاتی که در هنگام سمپاشی به روش دستی وجود دارد این است که سم یا کود مورد نظر به صورت یکسان بر روی گیاهان توزیع نمی گردد. همچنین میزان سم مورد استفاده برای سمپاشی به روش دستی به مقدار زیادی افزایش پیدا می کند . با استفاده از سمپاش های پشت تراکتوری شما می توانید عملیات سمپاشی را به صورت یکسان انجام بدهید و در مصرف سم مورد نیاز خود صرفه جویی کنید . با استفاده از این سمپاش ها می توانید سراسر اراضی مورد نظرتان را به شکل کاملا یکنواخت سمپاشی نمایید.

همچنین سرعت در سمپاشی در برنامه های دفع آفات یکی از مهم ترین موارد برای کشاورزان به شمار می رود.  استفاده از این سمپاش ها باعث می شود که سرعت سمپاشی تسریع پیدا کند که همین امر باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. با استفاده از سمپاش پشت تراکتوری این امکان را خواهید داشت که در هزینه های مربوط به نیروی انسانی صرفه جویی زیادی کنید. باید دقت داشته باشید در هنگام خرید سمپاش پشت تراکتوری گنجایش آن مطابق با نیاز شما باشد.

 

سمپاش
خرید سمپاش پشت تراکتوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت
مدت اعتبار لیست قیمت یک هفته می باشد ، جهت اطمینان از قیمت نهایی محصول با شماره 02156234223 تماس حاصل بفرمایید .
محصولات مرتبط