»  بیشتر بدانید   »   ویژگی هایی که قبل از خرید سمپاش موتوری باید بدانید

ویژگی هایی که قبل از خرید سمپاش موتوری باید بدانید

سمپاش موتوری را می توان به نوعی یکی از پرکاربردترین تجهیزات و ادوات کشاورزی در بین سایر سمپاش های موجود به شمار آورد. ویژگی های متعددی موجب شده است تا انواع سم پاش موتوری بر سایر نمونه هایی که به صورت ساده و با کاربردهای متفاوت در بازار عرضه می شوند ترجیح داده شود. امروزه در کنار اصطلاح مکانیزه که برای مزارع و باغات کشاورزی تعریف می شود برخورداری از سمپاش کشاورزی نیز به یک ضرورت تبدیل شده است.

انواع سمپاش های موتوری

اصولا انواع سمپاش های موتوری نیز به دو دسته تبدیل می شوند که عبارتند از: سمپاش زنبه ای و سمپاش فرغونی. برای خرید سمپاش موتوری لازم نیست از بین برندهای داخلی و خارجی دست به انتخاب بزنید. چرا که گلپا صنعت ایرانیان به تنهایی می تواند نیاز شما را با بهترین مدل های سمپاش موتوری که قابلیت رقابت در عرصه جهانی را با سایر سمپاش های خارجی دارند تامین نماید. برای آشنایی بیشتر با انواع سمپاش زنبه ای و سمپاش فرغونی و برشمردن ویژگی هایی که لازم است قبل از خرید سمپاش های موتوری بدانید توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراهی نمایید.

سمپاش زنبه ای
سمپاش زنبه ای

ویژگی های سمپاش های موتوری

  • نکته اول این که برای محیط مورد نظر شما که قصد دارید سمپاشی کنید مناسب باشد. به عنوان مثال در زمین های وسیع و باغات میوه، دامداری ها و مرغداری ها یا گلخانه ها از سمپاش فرغونی و در مناطق صعب العبور و کوهستانی از سمپاش های زنبه ای استفاده می کنند. داشتن پمپ پیستونی یکی از مزیت هایی است که هر دو نوع سمپاش موتوری از آن برخوردار هستند.
  • دومین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که سمپاش های موتوری باید دارای فشار پاشش سموم و انواع محلول با قدرت بالا باشند. این فشار باید به طور یکنواخت بوده و سموم منتشره نباید به نقاط حساس گیاهان و درختان آسیب برسانند. انواع سمپاش زنبه ای و سمپاش فرغونی از این نظر دارای قدرت پاشش بالایی هستند . با داشتن موتور عالی، پمپ پیستونی و امکانات دیگری از قبیل برخورداری از لانس و مخازن عمدتا 100 لیتری، شیلنگ 50 یاردی گزینه مناسبی بدین منظور محسوب می شوند.
  • سوم این که ابعاد مناسبی داشته باشد به نحوی که بتوان ضمن جابجایی از این نوع سمپاش موتوری در موقعیت های مختلفی نیز بهره گرفت و آن را جابجا کرد. البته همانطور که اشاره کردیم ظرفیت مخزن مورد نظر و عواملی از قبیل برند معتبر و کیفیت مواد می تواند قطعا در این زمینه موثر باشد.

شرکت گلپا صنعت ایرانیان

البته به این موارد می توان برخی مزیت های دیگر را نیز اضافه کرد به عنوان مثال قابلیت شستشو، قیمت مناسب، قابلیت استفاده آسان و موارد دیگری از این قبیل که شما می توانید آن را یکجا در انواع سمپاش های گلپا صنعت ایرانیان مشاهده کنید. توصیه می کنیم برای خرید سمپاش موتوری در مدل های مختلف از قبیل انواع سمپاش زنبه ای و سمپاش فرغونی و سایر ادوات، تجهیزات سمپاشی و قطعات یدکی مورد نیاز به وب سایت گلپا صنعت ایرانیان مراجعه کنید و هم اینک سفارش خود را ثبت کنید.

 

سمپاش فرغونی
سمپاش فرغونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت
مدت اعتبار لیست قیمت یک هفته می باشد ، جهت اطمینان از قیمت نهایی محصول با شماره 02156234223 تماس حاصل بفرمایید .
محصولات مرتبط