»  بیشتر بدانید   »   کدام سمپاش برای سمپاشی مزارع وسیع مناسب است؟

کدام سمپاش برای سمپاشی مزارع وسیع مناسب است؟

سمپاش بوم دار پشت تراکتوری در ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شود. این سمپاش مخصوص مزارع وسیع کشاورزی می‌باشد. شرکت گلپاصنعت ایرانیان یکی از معتبرترین و بهترین تولید کنندگان این محصول است. کیفیت؛ کارایی؛ مرغوبیت؛ قیمت مناسب و … این محصول تاثیر مستقیمی در جلب نظر مشتریان داشته است. این محصول قابلیت تنظیم در ارتفاع دارد

سمپاشی که جهت مزارع وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرد به عنوان « سمپاش بوم دار » شناخته شده است. تولید این سمپاش با مخزن حداقل چهارصد لیتری و بوم ده متری صورت می‌گیرد. استفاده از این نوع سمپاش در مزارعی که مسطح و هموار شده‌اند به شصت متر می‌رسد. با توجه به این‌که زمین‌های زراعی در کشور ما کوچک هستند و بیشتر آن‌ها فاقد سطح صاف و هموار می‌باشند؛ امکان افزایش طول بوم میسر نمی‌باشد. این محصول به سم پاش بوم دار پشت تراکتوری معروف است.

 

سمپاش بوم دار پشت تراکتوری و ویژگی‌های آن

  • این محصول مناسب پاشیدن کودهای مایع و انواع سموم شیمیایی در مزارع می‌باشد
  • تولید و ساخت این سمپاش در ظرفیت‌هایی بین چهارصد الی دو هزار لیتر صورت می‌گیرد ( توجه به متراژ و مساحت زمین زراعی در خرید این محصول حائز اهمیت می‌باشد )
  • مخزن سمپاش بوم دار در برابر سموم شیمیایی بسیار محکم و مقاوم می‌باشد
  • سمپاش پشت تراکتوری بوم دار قابلیت تنظیم در ارتفاع دارد
  • این سمپاش می‌تواند ارتفاع بین سی تا صد و بیست متر را به راحتی سمپاشی کند
  • عرض کاری این سمپاش شانزده؛ دوازده؛ ده و هشت متر می‌باشد
  • دارا بودن سیستم همزن هیدرولیک ( جهت خرید از بهترین نوع محصول می‌باشد )
  • قابلیت نصب بر روی همه تراکتورهایی که در کشور وجود دارند
  • این سمپاش دارای پمپ‌های دیافراگمی و پیستونی است
  • این محصول به عنوان سمپاش کشاورزی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می‌باشد
سمپاش بالدار تمام هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار تمام هیدرولیک

محل قرار گرفتن سمپاش بوم دار

محل اتصال این سمپاش در سه نقطه تراکتور می‌باشد و بر روی یک شاسی قرار می‌گیرد. جنس مخزن این سمپاش از پلی‌اتلین می‌باشد. در مخزن پلاستیکی سمپاش پشت تراکتوری بوم دار معمولا سطح و حجم مایع درون آن مشخص می‌باشد. این مخزن‌ها دارای ظرفیت‌های مختلفی هستند.

شرکت گلپاصنعت ایرانیان

شرکت گلپاصنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا به عنوان یکی از بزرگترین و معروف‌ترین تولیدکنندگان سمپاش پشت تراکتوری بوم دار شناخته شده است. کیفیت؛ مرغوبیت؛ کارایی؛ قیمت مناسب و …. محصولات شرکت گلپاصنعت ایرانیان؛ از جمله مواردی هستند که نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. فعالیت این شرکت معتبر در تولید سمپاش‌های زراعی و باغی از اهمیت ویژ‌ه‌ای برخوردار می‌باشد.

چنان‌چه جهت سمپاشی زمین وسیع زراعی خود قصد خرید سمپاش بوم دار دارید؛ می‌توانید محصول مورد نظر خود را از شرکت گلپاصنعت ایرانیان تهیه کنید. این شرکت محصولات متنوع خود را با ضمانت کامل و خدمات پس از فروش به شما ارائه می‌دهد. این شرکت محصولات خود را به تمام کشور ارسال می‌کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *