»  بیشتر بدانید   »   ۵ مزیتی که سمپاش نیمه هیدرولیک در مزارع گندم به ارمغان می آورد

۵ مزیتی که سمپاش نیمه هیدرولیک در مزارع گندم به ارمغان می آورد

یکی از بهترین انواع سمپاش که مورد توجه کشاورزان واقع شده و نسبت به سایر مدل های سمپاش، امتیازات بیشتری دارد، سمپاش نیمه هیدرولیک است. اما آنچه که می خواهیم راجع به آن صحبت کنیم، مزایای سمپاش نیمه هیدرولیک در خصوص مزارع گندم می باشد.

شرکت گلپا صنعت ایرانیان با نام تجاری شارونا اقدام به ساخت بهترین نوع سمپاش نموده است. این محصول، سمپاش نیمه هیدرولیک است که در ادامه، شما را با مزایای آن آشنا خواهیم کرد.  قصد داریم تا 5 مزیتی که سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک در مزارع گندم به ارمغان می آورد را عنوان نماییم که عبارتند از:

عملیات سمپاشی گندم را به صورت یکنواخت انجام می دهد

استفاده از سمپاش نیمه هیدرولیک بالدار ، مقدار مصرف سموم کشاورزی به حداقل رسانده و شاید این مقدار در هر لیتر، حدود 400 لیتر باشد. ضمنا فشار سمپاش نیز استاندارد بوده و این باعث حفظ سلامت قطعات خواهد شد. البته که سمپاشی گندم با این دستگاه، توام با بازدهی بیشتر خواهد بود.

کمترین هزینه را برای کشاورزان به دنبال خواهد داشت

سمپاش نیمه هیدرولیک (ساخت شرکت گلپا صنعت ایرانیان) که در مزارع گندم مورد استفاده قرار می گیرد، هزینه کمتری را در مقایسه با انواع دیگر سمپاش در پی دارد. این سمپاش مجهز به افشانک های سرامیکی بوده و این افشانک ها نیز کمک می کنند تا مصرف سم به حداقل برسد. و این یعنی کاهش هزینه خرید بابت تهیه سموم کشاورزی و صرفه جویی در مصرف آنها.

کار با سمپاش نیمه هیدرولیک بسیار آسان است

کشاورزان اطلاع تخصصی از سمپاش ها ندارند. لذا بهتر است با سمپاش هایی که کاربرد ساده تری دارند، کار کنند. مثل سمپاش نیمه هیدرولیک که کار با آن آسان بوده و نیاز به مهارت و تخصص ندارد. یعنی حتی کشاورزانی که قدرت یادگیری چندان بالایی ندارند، می توانند با آن کار کرده و مزارع گندم را به بهترین نحو سمپاشی نمایند.

سمپاش سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 600 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

سمپاش نیمه هیدرولیک، محصولات پربازده را رقم خواهد زد

گندم های موجود در مزارع گندم با وجود عملکرد خوب این سمپاش، بیشتر محصول داده و پربازده تر خواهند بود. این در حالی است که یک سمپاش نامناسب و عملکرد بد آن ممکن است بازدهی این محصولات را به طرز فجیعی کاهش دهد.

آفات و بیماری ها در این مزارع به حداقل می رسد

یکی از عوامل مهمی که باعث تولیدات بهتر گندم خواهد شد، نحوه سمپاشی و همینطور نوع سمپاش است. سمپاش نیمه هیدرولیک با وجود ساختار خوب خود، سمپاشی را بدون نقص انجام داده و آفات و بیماری ها را از گندم ها دفع خواهد کرد. در واقع سموم با اثربخشی مطلوب روی گندم ها، این نتیجه را شکل خواهند داد.

سمپاش بالدار نیمه هیدرولیک
سمپاش 800 و 1000 لیتری سوارشونده بالدار نیمه هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت